Про Нас

Профіль компанії

Mainfreight, глобальний постачальник логістичних послуг, пропонує управління зберіганням на складах, а також міжнародне та внутрішнє експедирування вантажів. Маючи спеціалістів та підрозділи в Австралії, Китаї, Європі, Новій Зеландії та Сполучених Штатах Америки, Mainfreight і далі розширює свою глобальну присутність. Наші акції котируються на біржі Нової Зеландії, а ми продовжуємо наполегливо працювати в рамках свого 100-річного бачення..

Історія

Компанія Mainfreight була заснована в місті Окленд, Нова Зеландія, у 1978 році, і швидко перетворилася на найбільш розгалужену мережу вантажних перевезень. Після перегляду стратегії у 1984 році було відкрито перший міжнародний підрозділ Mainfreight.

Інвестування в розвиток операцій в Австралії з метою об’єднання окремих ринків Нової Зеландії та Австралії в один, почалися у 1989 році. Розширення присутності Mainfreight в Австралії відбувалося як за рахунок придбань, так і завдяки розміщенню підрозділів компанії у стратегічних точках.

Mainfreight стала глобальною компанією у 1999 році після придбання бізнесу в Азії та Сполучених Штатах. Повне право власності на управління азіатськими операціями компанія здобула в 2007 році і сьогодні Mainfreight володіє кількома підрозділами, що працюють у Китаї. Тим часом компанія продовжила експансію і вийшла на ринок США, придбавши у 2007 році Target Logistics Services. Mainfreight USA пропонує широкий вибір послуг по всьому ланцюжку постачання.

У 2011 році Mainfreight придбала бізнес Wim Bosman Group, що дало їй додаткові можливості для розширення міжнародної глобальної мережі Mainfreight з філіями по всій Європі.

Корпоративна культура Mainfreight

Принцип «Особливі люди. Особлива компанія» уособлює компанію Mainfreight та її унікальну культуру. Ми виховали власний стиль ведення бізнесу, успішний не тільки у Новій Зеландії, а й в усьому світі.

Бізнес Mainfreight будується на 100-річному баченні. Усі рішення приймаються, виходячи з того, що ми будемо існувати ще 100 років. Це бачення формує наш підхід до залученню та навчанню членів команди, клієнтів, відносин з постачальниками, стратегій зростання та правових і податкових структур.

Як клієнт компанії Mainfreight Group, ви завжди можете розраховувати на:

• підхід «все можливо»;

• доставку ваших вантажів вчасно і без пошкоджень, а також на швидке та справедливе вирішення всіх питань, якщо вони виникають;

• покращення обслуговування завдяки реінвестуванню в людей, матеріальну базу, устаткування та технології.

 

Ми сприяємо кар’єрному зростанню наших працівників усередині компанії, заохочуємо інноваційні, неієрархічні та рішучі погляди. Ми сприймаємо один одного у колективі як члени єдиної родини і проводимо обідній час разом. Водночас ми зосереджені на ефективності роботи: кожний підрозділ звітує про щотижневі результати, які доводяться до всіх співробітників. Так підсилюється індивідуальна відповідальність за якість. Основні показники, важливі для наших клієнтів, такі як відсоток помилок, напряму пов'язані з преміями для членів команди.

Усі підрозділи Mainfreight проходять внутрішню процедуру контролю якості кожні півроку.Група Mainfreight пропонує свої послуги в різних європейських країнах.
Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації або запиту про розцінки.