Морські перевезення
Морські перевезення
Mainfreight Air & Ocean

Зв'язатися

МЕЙНФРЕЙТ УКРАЇНА ТОВ
02002  м. Київ
вул. М. Раскової (вул. Євгена Сверстюка), 11 літ. Б
Офіс 104-110
Тел: 00380 44 500 55 60, 62
Факс: 00380 44 500 55 61
E-mail: office@ua.mainfreight.com

 

 

Морські перевезення

Світовий імпорт і експорт безпосередньо зіштовхується зі складними міжнародними нормативними документами. Наша команда забезпечує повне обслуговування, включаючи морські перевезення вантажів вашої продукції, митну перевірку і тарифну класифікацію, координацію вивезення, доставки – усе це робиться нашими штатними спеціалістами по міжнародним перевезенням вантажів.

Із чого почати? Зв’яжіться сьогодні з нашою командою і ми доставимо ваш товар куди потрібно.
 


Чому морські перевезення вантажів?

З усіма опціями, від менших збірних LCL (вантаж менший за контейнер) до великих FCL (повне завантаження контейнеру) поставок, а також маючі довготривалі постійні взаємовідносини з усіма глобальними стратегічними океанськими перевізниками – міжнародна служба морських перевезень Mainfreight допоможе вам доставити ваш товар туди, куди потрібно.

Mainfreight Air & Ocean забезпечує повне обслуговування не тільки у сфері морських перевезень вантажів вашої продукції, але також у сферах митної перевірки і тарифної класифікації – усе це робиться нашими штатними спеціалістами по міжнародним перевезенням вантажів.


Морське транспортування вантажів

Морські перевезення вантажіввантаж менший за контейнер (LCL)
LCL – маловитратна опція для невеликих поставок. Бажаєте перевезти невеликий вантаж? Ми зробимо збірну поставку у наших контейнерах швидко та ефективно з вигодою для вас від економічних морських перевезень навіть з мінімальними об’ємами. Повітряні та морські збірні поставки LCL виконуються за допомогою власної мережі. Це дозволяє нам контролювати ціни, запобігати втручанню третьої сторони та зменшувати ризики наземного обслуговування.

Морські перевезення вантажів – повне завантаження контейнерів (FCL)
Бажаєте перевезти вантаж? Наша FCL опція дозволяє перевозити повні контейнери по всьому світу під надійним контролем із моніторингом об’ємів, часу та цін.

Бажаєте дізнатися більше про морські перевезення вантажів з опціями LCL або FCL, зв’яжіться з місцевими спеціалістами по морським перевезенням вантажів.

Об’єднання покупців (BCN) – включає управління заказами та відслідковування повного ланцюжка поставки

Наша команда, до якої належать спеціалісти високого рівня по морським перевезенням вантажів, використовує спеціалізоване обладнання і технології для здійснення доставки термінових, цінних, різнорідних вантажів з усією логістикою на експертному рівні.

Морські перевезення вантажівспеціалізовані ринки

При перевезенні особливого вантажу, вам потрібна служба, яка задовольняє унікальні вимоги перевезення вашої продукції. До наших спеціалізованих ринків входять:

·         Доставка швидкопсувних і охолоджених продуктів
·         Проектна логістика
·         Насіння і зерно
·         Небезпечні речовини
·         Aвіаційна логістика
·         Aвтомобільна логістика


Глобальна мережа, місцеве обслуговування клієнтів

Наша постійно зростаюча глобальна інфраструктура має децентралізовані команди обслуговування клієнтів у кожному окремому відділенні, які безпосередньо приймають рішення по операціям та клієнтам. Це дозволяє мати вчасну, точну інформацію про статус доставки, зберігаючи час вашій команді на управління перевезеннями.


Спеціальні експортні служби

Спеціальні експортні команди в усіх наших відділеннях консультують щодо послуг, що надаються по ринкам, торговим маршрутам і оформленню документів для зменшення ризиків надмірного контролю в іноземній державі та часу адміністрування.


Наземна мережа

Будучи оператором повного ланцюжка поставок, ми залучаємося підтримкою наших команд транспортного обслуговування і логістики для забезпечення кінцевої доставки «до дверей» вантажів, які слідують морським або авіа транспортом до Європи та за її межі. Наші відділення по всьому світу користуються однією технологією й однаковими процедурами, що гарантує вам впевненість у точності даних та можливість перевірити місцезнаходження вашого вантажу будь-де в світі в режимі реального часу.

Скористайтесь перевагами повного набору послуг морських перевезень вантажу, зв’язавшись із нашими спеціалістами сьогодні.


Запит на розрахунок

Адреса завантаження


Адреса доставки


Послуга *

Опис товарів
Група Mainfreight пропонує свої послуги в різних європейських країнах.
Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації або запиту про розцінки.