Зв'язатися

МЕЙНФРЕЙТ УКРАЇНА ТОВ
02002  м. Київ
вул. М. Раскової (вул. Євгена Сверстюка), 11 літ. Б
Офіс 104-110
Тел: 00380 44 500 55 60, 62
Факс: 00380 44 500 55 61
E-mail: office@ua.mainfreight.com

 

 

Доставка збірних вантажів з Європи в Україну

Європейський Союз є найважливішим економічним партнером України, а доставка невеликих партій вантажів з Європи має особливо великий попит в світлі тенденцій останніх двох років, коли співпраця між Україною та країнами ЄС вийшла на новий рівень. Особливо актуальна ця послуга для багатьох українських компаній-імпортерів в 2016 році у зв'язку зі вступом України в зону вільної торгівлі з Євросоюзом і зменшенням ставок мита на велику кількість товарів, а також скасуванням додаткового мита для імпорту.

Доставка різних партій вантажу в складі збірного є зручним рішенням, тому дає можливість скоротити терміни доставки вантажів і знизити логістичні витрати для компаній-вантажовласників, які мають потребу в отриманні невеликих партій товару.

МЕЙНФРЕЙТ УКРАЇНА надає послуги з доставки консолідованих вантажів в Україну з країн Євросоюзу, Скандинавії, Балтії та Туреччини. Дане рішення дозволяє нашим клієнтам отримувати свій вантаж у будь-якій кількості і в потрібні терміни, що сприяє значному скороченню витрат на логістику і, як наслідок, дає їм конкурентну перевагу на своїх ринках.

Завдяки великій мережі Mainfreight, власному автопарку Wim Bosman (1500 одиниць), сучасним складським площам і професійному підходу фахівців нашої команди, ми можемо гарантувати повний спектр якісних послуг «під ключ» - від забору вантажу в Європі у відправника до доставки очищеного вантажу кінцевому одержувачу в Україна.

Схема доставки збірних вантажів:

Ми консолідуємо різні партії товару з різних країн на наших консолідаційних платформах в м. 's-Heerenberg (Нідерланди) та м. Pruszkow (Польща), де проводиться їх обробка, зберігання та комплектація для відправки в Україну. За запитом клієнта можливе надання додаткових послуг на наших складах в Голландії, Бельгії, Франції та Румунії, а саме зважування, перепакування, сортування, маркірування, стикеровка згідно з інструкціями одержувачів та ін.

Наш досвідчений митний брокер може здійснити перевірку документації від відправника ще до завантаження товару, оформити попереднє повідомлення або декларацію на вантаж для проходження українського кордону, а потім провести митне очищення вантажу в Україні, після  чого товар буде доставлений в будь-яку точку України на центральний склад одержувача, а у разі великих вантажів - безпосередньо в магазини. При необхідності товар може бути оформлений на митно-ліцензійний склад або склад тимчасового зберігання.

Графік доставки збірних вантажів з Європи:
Відправка щотижня четвер-п'ятницю. Доставка в м. Київ кожен понеділок-вівторок.

Наші переваги:

 • Незалежні регулярні лінії відправок за допомогою власної європейської мережі;
 • Безкоштовне зберігання - 3 дні на складах Польщі, 5 днів-на складах Голландії;
 • Підготовка експортної документації на вантаж;
 • Послуга «під ключ» з одних рук;
 • Доставка вантажу в регіони «двері-двері»;
 • Регулярний моніторинг якості послуг спільно з клієнтом;
 • Постійна робота над удосконаленням схеми ланцюга поставок клієнта;
 • Страхування відповідальності логістичного провайдера;
 • Досвід роботи з доставки збірних вантажів з Європи в країни СНД більш 20-ти років;
 • Досвід роботи зі складними товарами: одягом, косметикою, запчастинами, харчовими  добавками та ін.;
 • Працюємо з Клієнтами та Партнерами згідно нашої філософії «З нами легко працювати».


Налагоджені схеми руху автотранспорту, вигідне розташування складських платформ в Європі і наша професійна команда гарантують доставку Вашого вантажу в установлені строки та за вигідними тарифами!

Для отримання ставки на перевезення збірних вантажів, вартості митного очищення та замовлення послуги, будь ласка, зв'яжіться з нами зручним Вам способом:

по телефону: +380 44 500-55-60,

e-mail: info@ua.mainfreight.com


Запит на розрахунок

Адреса завантаження


Адреса доставки


Послуга *

Опис товарів
Група Mainfreight пропонує свої послуги в різних європейських країнах.
Будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації або запиту про розцінки.